GAUK 3€ NUOLAIDĄ PIRKINIŲ KREPŠELIUI NUO 30€! KODAS 3eurai.

LED ar UV lempa? Kuo jos skiriasi?

LED ar UV lempa? Kuo jos skiriasi?

LED ar UV lempa? Kuo jos skiriasi?

admin 2019.03.27 0
LED ar UV lempa? Kuo jos skiriasi?  Tradiciškai UV gelinio lakavimo lempos dėl savo populiarumo ir priimtinos kainos buvo naudojamos daugelį m...
Read More
Gelinio lakavimo eiga

Gelinio lakavimo eiga

admin 2019.03.27 0
 Gelinio lakavimo eiga - kaip teisingai atlikti gelinį lakavimą? Ilgalaikis gelinis lakavimas - tai tikras išsigelbėjimas moterims, kurioms at...
Read More
Posted by admin 2019.03.27 0 Comment(s)

LED ar UV lempa? Kuo jos skiriasi?

 

 

Tradiciškai UV gelinio lakavimo lempos dėl savo populiarumo ir priimtinos kainos buvo naudojamos daugelį metų prieš rinkoje atsirandant LED technologijai. Bet ar naujoji lempų rūšis perėmė lyderio pozicijas? Ar yra svarbu, kurį lempos tipą, UV ar LED naudojame?

 

Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų asmeninių pageidavimų! Lempos yra klasifikuojamos kaip LED ar UV pagal viduje esančių lempučių tipą ir šviesą, kurią jos skleidžia, tačiau yra keletas esminių skirtumų.

 

Vienas pagrindinių LED lempos išskirtinumų – tai džiovinimo laikas, kurį galima sutaupyti, palyginus su UV lempa. Paprastai LED lempa gelinio lako sluoksnį džiovina apie 30 sekundžių, kuomet UV lempoje tai trunka apie 2 minutes. Ilgainiui toks skirtumas padės Jums sutaupyti išties nemažai laiko!

 

Daugumos UV lempų lempučių gyvavimo laikas yra 1000 valandų, jas rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius. LED lemputės gyvuoja 50 000 valandų, o tai reiškia vieną – Jums niekada nereikės sukti galvos dėl jų pakeitimo. Taigi, nors ir investicijos įsigyjant LED lempą bus didesnės, derėtų atsižvelgti į tai, kiek sutaupysite UV lempučių keitimui.

 

Buvo įrodyta, kad UV lempos spinduliai sukelia minimalią žalą odai, tačiau jei vis dar turite abejonių, vertėtų rinktis LED lempą, kuri jokio žalos poveikio neturi. Galų gale, patikrinkite, ar Jūsų naudojamas gelis ar gelinis lakas yra pritaikytas džiovinti LED lempučių šviesoje. Visi geliai ir geliniai lakai stingsta UV lempose, tačiau tik specialiai pažymėtos priemonės stingsta LED šviesoje.

Leave a Comment

Loading...